Dve percentá z dane na Pravda.sk
OZ SÚCIT A POMOC
HĽADÁM DOMOV
Dnes je
opusteni bratia (1)
opusteni bratia (2)
opusteni bratia (3)
opusteni bratia (4)
opusteni bratia (5)
opusteni bratia (6)
opusteni bratia (7)
opusteni bratia (8)
opusteni bratia (9)
opusteni bratia (10)
opusteni bratia (11)
opusteni bratia (12)
opusteni bratia (13)
opusteni bratia (14)
opusteni bratia (15)
Dnes, t.j. 14. októbra 2012, sme zachraňovali z opustenej vodárne pri Krahuliach týchto 2 krížencov vlčiaka, ktorých nejaký bezcitný gauner nechal napospas osudu! Upozornili nás na nich okoloidúci turisti a tak sme ich dnes spolu s p.Esterou po počiatočnej nedôvere a strachu naložili do auta a odviezli do kremnickej karanténky. Keby sa starostovia okolitých obcí /Krahule, Kremnické Bane, Kunešov, Nevoľné, Stará Kremnička/ viac starali o veci verejné, ako o svoje vlastné, tak by už dávno zabezpečili aspoň 2 oplotené búdy (mini karanténku) na umiestnenie akútnych prípadov ako je tento. Je hanbou, že starostovia OcÚ nemajú žiadne útočisko pre opustené zvieratá, hoci vyberajú dane!!! Nevedú presnú evidenciu psov, nerobia žiadnu osvetu a už roky sa poliehajú len na útulky, dobrovoľníkov alebo mestskú karanténnu stanicu, ktorí majú riešiť tieto problémy! 
Ps
íky boli vychudnuté, ten bledší bol veľmi bojazlivý, ale nakoniec sme získali aj jeho dôveru a tak sme ich naložili do kufra auta a vzali do kremnickej karanténky so súhlasom náčelníka MsP. Jeden má poškodené uško asi infekciou, tak ho zajtra berieme na ošetrenie k veterinárovi!
D
áme im mená po našich nebohých psíkoch Oskar a Samko.
Jazvecik (1)
Jazvecik (2)
Jazvecik (3)
Jazvecik (4)
Jazvecik (5)
Súrne hľadáme nový domov pre tohto jazvečíka, aby neskončil na ulici, resp. aby sa nedostal do nesprávnych rúk. Je asi 8 mesačný, milý psík.
asta
Súrne! Fenka Asta „žije“ v Kopernici v katastrofálnych podmienkach! Asta má asi 5 rokov a výborne stráži. Je však trochu bojazlivá. JE VYKASTROVANÁ, ZABEZPEČÍME AJ POVINNÉ ČIPOVANIE A OČKOVANIE. HĽADÁME PRE ŇU NOVÉHO DOBRÉHO MAJITEĽA.
Kontakty pre z
áujemcov: mobily - 0903 433 024; 0915 969 598; e-mailová adresa ozsucitapomoc@gmail.com
obr iran (1)
obr iran (2)
Mačka a psík sa nachádzajú v Iráne a hľadajú si majiteľov v Európe. Obaja sú zaočkovaní a pripravení na okamžitý presun z Iránu na náklady iránskeho združenia, ktoré pomáha týraným a opusteným zvieratám, ktoré sa čotaz častejšie stávajú obeťou krutých policajtov... Ak máte záujem, ozvite sa nám prosím Vás.
Situácia s adopciou bratov je dosť akútna, pretože už sú v koterci dosť dlho (4. mesiac) a potrebujú súrne nejaký väčší priestor pre svoj život alebo NOVÝ DOMOV. Ideálne by bolo, keby sme ich mohli niekam presunúť v Kremnici, kde by mohli voľne behať a nemuseli byť zatvorení celé týždne vo voliére. Touto cestou by sme sa chceli obrátiť na pomoc ľudí ohľadom prenájmu oploteného pozemku alebo nejakej nehnuteľnosti, ktorú by mohli zatiaľ strážiť. Aktivistka OZ Súcit a pomoc Mária Hricová ich bude naďalej chodiť kŕmiť a starať sa o nich ako doteraz, kým im nájdeme trvalý domov.
bratia na adopciu (1)
bratia na adopciu (2)
bratia na adopciu (3)
bratia na adopciu (4)
bratia na adopciu (5)
bratia na adopciu (6)
bratia na adopciu (7)
situacia februar (1)
situacia februar (2)
situacia februar (3)
situacia februar (4)
situacia februar (5)
situacia februar (6)
situacia februar (7)
situacia februar (8)
situacia februar (9)
situacia februar (10)
situacia februar (11)
situacia februar (12)
situacia februar (13)
situacia februar (14)
situacia februar (15)
situacia februar (16)
situacia februar (17)
situacia februar (18)
situacia februar (19)
Momentálna situácia v kremnickej karanténnej stanici. Psíky Samko, Oskarko a Laurika.
V Kremnici bol odchytený tento psík. Je v koterci bez búdy a preto prosíme každého kto by vedel o majiteľovi, aby kontaktoval MsP na bezplatnom t.č. 159 alebo OZ Súcit a pomoc na tel. č. 0903433024.
Ps
ík je dobre živený, nemá žiadne poranenie a odbehol majiteľovi kvôli háraniu feniek, ktoré je v jarnom období bežné.
Kv
ôli aktívnym blbcom, ktorí neustále telefonujú na MsP a upozorňujú na odbehnutých psíkov v tomto období sa mnohí nemôžu vrátiť k majiteľovi a hrozí im reálne UTRATENIE, ak si majiteľ psíka nevyzdvihne napr. z dôvodu, že nemá na zaplatenie pokuty.
V takom pr
ípade, zaplatíme za psíka poplatok, aby si ho majiteľ mohol vyzdvihnúť a neobával sa finančnej sankcie!
Strateny psik april 2013 (1)
Strateny psik april 2013 (2)
Strateny psik april 2013 (3)
Belka hľadá domov, alebo dlhodobú DO. Naša krásna, mladá a k ľuďom nesmierne priateľská fenočka Belka (kríženec jack russel teriéra) stále hľadá nový domov. Strávila dlhšiu dobu v dočasnej opatere v byte, kde bývala aj s iným psíkom, Belka je vhodnejšia skôr do domu na dvor, kde by sa mohla aj vybehať. Iné zvieratá v láske nemá, takže určite nie je vhodná k mačkám a iným zvieratám, so psíkom by však nemal byť problém, je to skôr taký potkaniarik, ktorý žiadnu myš na dvor určite nepustí. Miluje ľudí a je vhodná aj k deťom. Daruje niekto tejto krásnej malej fenke domov? Kontakt: 0914 214 866
Belka (1)
Belka (2)
Belka (3)
Belka (4)
Belka (5)
Belka (6)
Belka (7)
Belka (8)
Belka (9)
Belka (10)
Belmondo (1)
Belmondo (2)
Belmondo (3)
Belmondo (4)
Belmondo (5)
Tohoto psíka nechala jeho majiteľka v našom "chránenom" útulku, ale  bez nášho súhlasu! Psík tu žije s ďalšími 10 psíkmi, ktorým nosíme krmivo už niekoľko rokov, lebo bez nás by už dávno umreli od hladu! Psík má dva roky, je veľmi priateľskej povahy, znesie sa ako vidieť aj s inými psíkmi a bojí sa mužov!!!! Dáme ho zaočkovať, začipovať a keď bude treba aj vykastrovať!Kontakt:
0914 214 866
Back
Next